Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Největší proutníci světa: Kdo převyšuje Charlieho Sheena a Hugha Hefnera?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Kdo vede?
Když jste slavný a ještě k tomu pohledný muž, není těžké ulovit partnerku jen na jednu noc. Své o tom ví například proutník Charlie Sheen (53) nebo teď už zaháčkovaný Russell Brand (43). Ti za sebou mají velmi pestrý sexuální život. Pojďme se na to podívat detailněji. Víte, kteří slavní se považují za největší proutníky?

Je všeobecně známo, že muži mají rádi sex. Někteří možná více, než je zdrávo. Pokud jste však slavný, sexuální partnerky vám přibývají zcela samy. O tom by mohl vyprávět například pověstný svůdník Charlie Sheen, ale třeba i herec Jack Nicholson (82). Jejich počet milenek dosahuje nevídaných čísel.

Množství partnerek některých mužů je až zarážející. Pojďme se společně podívat na největší hřebce showbyznysu. Rozpětí milenek těchto slavných mužů se pohybuje od tisícovky žen až k neskutečným 12 tisícům.

Když se to vezme od té spodní hranice, tak na poslední příčce se podle portálu The Sun objevil exmanžel Katy Perry (34), herec Russell Brand s počtem 1000 milenek. Hned za ním je legendární zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner (†91), který má na kontě kolem 2000 žen. Člověk by řekl, že tohle už je strop, ale to rozhodně není. Zesnulá legenda se i s takto vysokým počtem na nejvyšší příčku nedostala. Překonal ho například Charlie Sheen s číslem 5000 partnerek. Kdo jiný by to také mohl být, že? Jenže svůdník Sheen není jediný, kdo se umístil výše než král zajíčků. Kdo další se v seznamu objevil? Na to se podívejte do fotogalerie!

Související články

Další články