Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Největší proměna seriálu Ulice: Zavalitá Vendula ze sebe udělala prvotřídní šťabajznu

Největší proměna seriálu Ulice: Zavalitá Vendula ze sebe udělala prvotřídní šťabajznu
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
ULICE
Postava Venduly je v nekonečném seriálu Ulice dost opomíjená. Holka, která po dvaceti letech zjistila, že jejím otcem je Lumír Nykl, musela překopat celý svůj dosavadní život. Přestěhovala se blíž za tátou a začala pracovat v rodinném podniku. Dlouhou dobu toužila po tom se zamilovat, ale hledala si muže, na které zkrátka neměla. Později se šťastně vdala, ale pořád tomu něco chybělo...

Herečka Anežka Rusevová hraje v seriálu Ulice už čtvrtým rokem postavu Venduly. Ta po celou dobu působila jako šedá myška. Nejdříve se zamilovala do pořádného grázla, který byl sice krasavec, ale s Vendulou to rozhodně nemyslel dobře.

Vendula nebyla nikdy považována za prvotřídní krásku a pekařský úbor jí na sympatiích rozhodně nepřidává. Vendula se začala trápit svým vzhledem a podařilo se jí zhubnout. Mezitím si vzala statného řezníka a všechno se zdálo být zalité sluncem.

Jenomže pořád to nebylo ono. Samotná herečka je ale ve skutečnosti půvabná žena. Když odhodí roli šedé myšky Venduly, umí ze sebe vykouzlit pořádnou šťabajznu, o kterou by pohledem zavadil snad každý chlap. Tak snad svoje pravé já ukáže i v Ulici.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy