Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Největší prokletí Tváře je JLo: Gránský ošklivý transvestita a Jituš obří katastrofa

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Prokletí Tváře
Tvoje tvář má známý hlas patří mezi nejoblíbenější pěvecké soutěže. V současné době běží na televizních obrazovkách už pátá série. Některá vystoupení českých hvězd jsou naprosto fenomenální a jde na nich poznat, že se nadřeli nejenom soutěžící, ale i maskéři odvedli hodně dobrou práci. Když se ale ohlédneme za minulými ročníky, tak zjistíme, že největší prokletí této show je zpěvačka Jennifer Lopez (49). Podívejme se na čtyři proměny v tuhle divu, které se vůbec nepovedly.

Show Tvoje tvář má známý hlas české diváky evidentně baví. Složení soutěžících je pokaždé pestré a lidi baví, že výkony nejsou nikdy vyrovnané. I profesionální zpěváci čas od času dostanou interpreta, který jim absolutně nesedne, takže se stává, že je převálcují herci, kterým se ve zpěvu až tak nedaří.

Černým Petrem celé soutěže se ale podle minulého vystoupení stala Jennifer Lopez. Jitka Schneiderová latinskoamerickou krásku absolutně nezvládla. Diváci jí okamžitě na sociálních sítích začali vyčítat její příšernou angličtinu.

Vystoupení se herečce opravdu nepovedlo, ale nutno říct, že i maskéři odvedli špatnou práci Jitka nebyla Lopez vůbec podobná a vypadala spíš jako mladá Světlana Nálepková v roce 2018. Celé její vystoupení bylo kostrbaté a šlo poznat, že samotná Jitka se v roli žhavé JLo. necítí.

 • 1. řada Anna Fialová
 • V první řadě Tváře vystoupila s písní On The Floor od Jennifer Lopez Anička Fialová a byl to podobný průser. I když při srovnání Fialové a Schneiderové byla Anička o několik latěk jednoznačně výš. Ale ani tak to nebylo ono.

  Dokud nezačala Anna zpívat, nešlo moc poznat, koho bude představovat. Herečka se opravdu snažila, aby její vystoupení bylo co nejvěrohodnější, v jednu chvíli to na parketě i rozjela, ale v několika místech jí hlas hodně ujel.

  Celkový dojem z Anny byl, že působila jako hubené UFO parodující Jennifer Lopez.

  • 2. řada David Gránský
  • V druhé řadě Tváře si nejspíše řekli, že zkusí, aby Jennifer Lopez zazpíval milovník náctiletých dívek David Gránský. Oblíbený herec si vylosoval song Let's Get Loud. Ač se opravdu hodně snažil, tak šlo poznat, že na takový divoký tanec je David poněkud motovidlo.

   Fanynky v sále sice pištěly radostí, ale David se do toho nedokázal opřít jako Jennifer, a co si budeme povídat, jeho vizáž vypadala jako nepovedený transvestita. Pokud bychom ale měli říct, které vystoupení ze všech řad bylo nejméně hrozné, tak to bylo právě to Davidovo. Nemyslíte?

   • 4. řada Leona Machálková
   • Leona Machálková si udržuje perfektní postavu i po padesátce, zpívá skvěle, takže by pro ni neměl být nejmenší problém ztvárnit Jennifer Lopez. Leona dostala píseň Ain’t Your Mama, ale místo toho bylo její vystoupení dost falešné a chyběla tomu pověstná šťáva, kterou oplývá čokoládová kráska.

    Leona působila jako starší verze Jennifer, která se jí snaží přiblížit. Její show chybělo zkrátka to něco, co Jennifer dává do všech svých čísel a vystoupení. Ve Tváři se zkrátka jasně ukazuje, že Jennifer Lopez je těžký oříšek pro úplně všechny a jen tak někdo ji nepřekoná.

Související články

Další články