Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NEJVĚTŠÍ PROBLÉM BYL V SEXU? Rozchod manželů Paroubkových dává tušit, že problém byl v ložnici

Zůstal smutek…
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Jiří a Petra Paroubkovi oznámili světu, že dál společným životem bok po boku již nepůjdou. Jiří by to ještě chtěl slepit, ale pro Petru je definitivní konec. Navíc Jiří nezachoval chladnou hlavu, když zveřejnil intimní dopisy. To se prostě nedělá.

Čtyřiašedesátiletý Jiří Paroubek zažívá další životní prohru. Opouští ho jeho třiačtyřicetiletá manželka Petra. Důvod? Ona píše, že se ho bála a měla strach z různých tajemství, které Jirka má.

On zase tvrdí, že je psychicky nevyrovnaná a musí užívat silné léky.

Kde je skutečná pravda, to ví jen oni dva. Mnohé ale napovídá to, že rádcem jim v posledních týdnech byl sexuolog Radim Uzel. Právě on dostal za úkol rozpadající se manželství nějak zachránit.

Je zvláštní, že se pár svěřil do péče sexuologa. Zdá se, že to tedy muselo hodně skřípat také v ložnici. Když má stárnoucí muž tajemství a mladá manželka se ho bojí, tak to v posteli žádná velká estráda nebude.

„Petry Paroubkové jsem se zeptal, zda ji manžel bije, zda pije a jestli jí dává prachy. Na všechno odpověděla zdárně. To bylo všechno, co jsem k tomu řekl. Vycházím z pana doktora Plzáka, který veškeré manželské spory řešil těmito základními otázkami. Myslel jsem si, že je naděje, že to dají dohromady, ale dnes vidím, že paní Paroubková utekla,“ uvedl pro eXtra.cz sexuolog Radim Uzel.

Důležité nyní bude, aby se manželé Paroubkovi rozumně domluvili na výchově sedmileté dcery. Tady by všechny problémy měly ustoupit do pozadí.

Související články

Další články