Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Největší primadona v Tváři? Jednoznačně Vilhelmová! Dykova partnerka dělá obrovské dusno v zákulisí

+ Dalších 11 fotografií
Chová se jako primadona a v zákulisí dělá neskutečné dusno. Tvůrci pořadu prý litují, že Táňu Vilhelmovou (38) do show Tvoje tvář má známý hlas vůbec angažovali. Co při natáčení vyvádí?

Někteří jsou si rovní a jiní si jsou trochu rovnější. To je zřejmě případ partnerky Vojty Dyka (31). Tatiana Vilhelmová se prý v zákulisí show Tvoje tvář má známý hlas chová jako klasická primadona.

Vilhelmová není týmovou hráčkou. Jede jen sama na sebe a ničí dobrou partu. Vydupává si speciální zacházení a už dvakrát nakvašená odešla ze zkoušky. „Hraje si na příšernou hvězdu. Ale opravdu příšernou. Šéfka a producentka projektu Simona Matásková soutěžící prosila, aby byli veselí, dělali fórky, aby byl pořad zkrátka vtipný. Jenže Vilhelmová hned udělala scénu, že není žádný kašpar a že ze sebe blbce dělat nebude. Dělá problémy, skoro nikdo ji tady nemá rád,“ sdělily zdroje magazínu Sedmička.

S Vilhelmovou se prý baví jen Aleš Háma. Ostatní se rozdělili na menší partičky a rozhodně netáhnou všichni za jeden provaz. Při třetí řadě show prý panuje špatná atmosféra, jakou nikdo nečekal a nechtěl. Z velké části právě kvůli Vilhelmové.

Související články

Další články