Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Největší překvapení Beverly Hills 90210: Brenda vstala ze smrtelné postele a je z ní prvotřídní kráska

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 43 fotografií
Beverly Hills
Natáčení kultovního seriálu Beverly Hills 90210 je v plném proudu. Partička kamarádů, která vyrostla ve zralé ženy a muže, už pustila do světa novou znělku seriálu. Fanoušci jsou naprosto nadšeni a nemohou se dočkat dalšího pokračování. Z celé party vypadá nejlépe herečka Shannen Doherty (48), která ještě nedávno zápasila se zákeřnou rakovinou prsu.

Přestože fanoušci doslova šílí nadšením z toho, že se natáčí, další řada kultovního seriálu Beverly Hills 90210, herci jsou smutní. Pouhý den po zveřejnění informace, že se bude natáčet pokračování, totiž zemřel jeden z hlavních herců Luke Perry

Seriálový Dylan dostal tak masivní infarkt, že v nemocnici následně zemřel. Přesto se partička starých kamarádů rozhodla pro další natáčení i bez kolegy Luka. Zatím světlo světa spatřila nová znělka seriálu, která je značně zmodernizovaná a jak se zdá, slaví úspěch.

Největším překvapením celého seriálu je jednoznačně představitelka Brendy Shannen Doherty, která ještě nedávno sváděla neúprosný boj se zákeřnou rakovinou prsu. I když to chvílemi vypadalo, že nemoc herečku zničí, Shannen nakonec nad rakovinou vyhrála.

V současné době vypadá snad nejlépe ze všech ženských představitelek a to je jenom dobře. Je jasně poznat, že i přes náročnou léčbu a nelehké časy je Shannen stále jednou z nejkrásnějších hereček.

Související články

Další články