Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Největší ponížení Ulice: Emocionální troska Šárka zoufale prosí nevěrníka Maléře o přízeň

+ Dalších 16 fotografií
Tento týden bude v Ulici velmi vypjatý. Už to vypadalo, že vztah mezi Martinem Maléřem a Šárkou je kompletně passé. Jenomže na Šárce románek zanechal mnohem větší následky, než si Maléř mohl vůbec kdy představit. Šárka je natolik zoufalá, že svoji lásku bude doslova na kolenou prosit, aby se s ní scházel. Je schopna dokonce akceptovat i to, že by zůstal se svojí ženou.

Jak se vyrovnat se ztrátou člověka, který nám byl hodně blízký? Šárka se snaží těžké chvíle ustát, jak jen to jde. Dnes to na ni ale dolehne v takové míře, že už prostě nemůže dál. A právě ve chvíli, kdy je nejhůř, se zčistajasna objeví muž, kterého z celé duše miluje, muž, jenž ví, co udělat, aby se s bolestí snáze vyrovnala.

Kdo je Šárce právě v těchto chvílích velkou oporou? A co to udělá s jejich vztahem? V poslední době to totiž už vypadalo, že se nic dalšího ve vztahu Šárky a Martina Maléře dít nebude. Martin dal nebohé Šárce jasně najevo, že rodina je pro něj přednější než nějaká číšnice.

Šárka je ale emočně na dně, a proto se před Maléřem klidně poníží. Doslova ho bude prosit, aby s ní občas byl. Rodinu mu však rozbíjet nechce. Takové sebeponížení od Šárky nikdo nečekal, přece jenom to uměla být před pár tisícovkou dílů pořádná rajdička.

Jak tohle může vůbec dopadnout?

Související články

Další články