Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Největší podzimní hvězda Novy? Rozhodně sexy dračice Aneta Krejčíková!

Aneta jede!
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 23 fotografií
Podle všeho to vypadá, že hlavní podzimní hvězdou TV Nova bude sexy herečka Aneta Krejčíková. Té se daří na všech frontách a diváci ji na obrazovkách uvidí častěji, než obvykle.

Aneta Krejčíková patří mezi oblíbené televizní a divadelní tváře a pohled na ni potěší každého diváka. Její postava Gábiny Pumrové z Ulice dostane mnohem více prostoru, po třech letech singl života začne opět řešit chlapy a vypadá to na další románek.

Kromě toho se na Anetu můžeme těšit v show Tvoje tvář má známý hlas. Tam si kromě hraní střihne také zpěv a určitě jí to půjde na jedničku. Zajímavé kostýmy, proměny a výrazné líčení. Aneta se promění na několik týdnů v chameleona a pokaždé se předvede jako jiný interpret.

Kromě toho se jí velmi daří i v osobním životě. Během roku hraje Aneta na scéně Divadla Na Fidlovačce. A právě tady se herečka zasnoubila. Přítel Ondřej ji požádal o ruku letos v únoru po teprve 10 měsících vztahu, a to přímo na divadelních prknech! Své ANO mu řekla při děkovačce po představení Magor.

Související články

Další články