Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Největší podzimní adrenalinová show v Praze už v sobotu: Vůně spáleného benzinu a světoví jezdci na crosskách!

Venku se to skáče lehce. Ale co v O2 Areně, kde je nedostatek rozjížděcí
plochy?
Zdroj: FMX
Patnáctý ročník FMX Gladiators Games se uskuteční už tuto sobotu v pražské O2 Areně. Gladiator Games, jak již název napovídá, je novodobým pojetím krvelačných zápasů starého Říma. Přestože je jasné, že se jezdec zrakví (prostě rozseká, vyválí či nedej bože závažně zraní), jdou do toho motokrosoví gladiátoři naplno.

FMX Gladiator Games, nejstarší evropská freestyle motokrosová akce, oslaví v říjnu 15 let. Každý ročník byl v něčem unikátní, v Praze se vždy odehrálo něco výjimečného. Ať už šlo o salto na Harley Davidson či nekonečné jezdecké „vláčky” nebo skoky různých strojů najednou, bylo se pokaždé na co dívat. Atmosféra v pražské O2 Areně je vždy elektrizující a to nutí jezdce posouvat hranice svých možností.

Hochštapleři budou skákat na motorkách i sněžném skútru a Nikol Kudrnáčová v autě, stejně jako loni. Skákat bude také česká hvězda Libor Podmol. Za české jezdce se můžete těšit na Martina Koreně, Matěje Česáka a Marka Rejmana.

Jako hlavní hvězda se představí Nate Adams.

FMX prostě není jen adrenalin, ale celkově životní styl! Takže kdo by chtěl vidět na vlastní oči, má možnost v sobotu 24. 10., seznam volných míst naleznete ZDE.

Související články

Další články