Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Největší PODVOD v Prostřenu: Zaplatila si Prima herce? Karel, který spí v rakvi, je údajně najatý PODVODNÍK!

+ Další 4 fotografie
Televizní pořad Prostřeno obvykle bývá průměrná nuda. Sem tam se objeví nějaký šílenec nebo pitomec, ale jinak nic moc. To se změnilo tento týden, kdy se v Prostřenu mihli lidé, na které se bude vzpomínat ještě dlouho a kteří patrně vstoupí do historie internetu. No alespoň tedy pan Karel!

Vedle Výměny manželek je Prostřeno nejsledovanější reality show v Česku. Tenhle pořad už dávno není o vaření. Pokud nejste zrovna důchodci, kteří pravidelně od pondělí do pátku usedají k televizním obrazovkám a netrpělivě si zapisují všechny recepty soutěžících do svého notesu, tak určitě patříte mezi tu sortu lidí, která doufá, že každým dalším týdnem uvidí větší bizár.

A pokud patříte do té druhé skupinky, tak jste si určitě nemohli nechat ujít Prostřeno tento týden. Blonďatá roztěkaná playmate v pokročilém stádiu těhotenství, pan Pavel, který se do soutěže rozhodně nepřihlásil kvůli penězům, poněvadž jich má nadmíru a přesně z toho důvodu má na sobě pětadvacet let staré sako a nasává z placatky jako pravý pijan, nebo tichá důchodkyně Janička či snad Karel, který spí v rakvi, má slepici Babiš a jako třešničku na dortu Touretteův syndrom Tohle je přesně skvadra lidí, které chcete vidět v televizi v podvečerním vysílání.

Po strašně dlouhé době se dívali na Prostřeno i diváci, kteří mají obvykle spoustu jiných věcí na práci. Protože tohle opravdu stálo za to. Pondělní večer byl naprosto kouzelný. Hned v úvodu pan Karel oznámil, že má permanentní erekci.

Přesně tuhle informaci si přejete slyšet první den v cizím bytě a s partou neznámých lidí. Moc pěkný úvod. V tomto týdnu excelují opravdu všichni, ale největší pozornost si zasloužil právě Karel. Jenomže je opravdu nemocný, jak o sobě tvrdí?

Přestože soutěžící Karel o sobě tvrdil, že je nemocný ajťák, tak lidé na sociálních sítích objevili poněkud jinou pravdu. Karel se údajně narodil v severních Čechách, ale posledních šest let aktivně žije v Písku, kde vystudoval místní filmovou školu. Tak kde je pravda

Karel o sobě řekl, že Touretteův syndrom si přivodil při návštěvě zoologické zahrady, kde ho natolik vyděsil pštros. Problém je v tom, že zmiňovaná nemoc je genetická vada, která se projevuje v dětství. Takže to vypadá, že pan Karel je jedna velká recese.

Najala si snad Prima herce? Kde je pravda? Co si o tom myslíte?

Související články

Další články