Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Největší PODVOD v dějinách Prostřena? Je ujetý Karel najatý herec? Tohle nám řekli na Primě!

+ Dalších 5 fotografií
Nejdiskutovanější reality show v posledním týdnu je jednoznačně Prostřeno. Většinou tahle kulinářská show probíhá docela v poklidné atmosféře a někdy se tam objeví nějaký šílenec nebo typický hamižný Čech, který je pro výhru schopen udělat vše. Tentokrát je ale všechno jinak. Středem pozornosti celého Prostřena se stal pan Karel, který je šílený podivín. Jenomže je všechno, co o sobě říká, pravda? Nebo je to jenom najatý herec, jehož hlavní úlohou je zvednout sledovanost?

Karel je snad největší bizár, jaký kdy v Prostřenu byl. Normální lidé mají za domácí mazlíčky psy nebo kočky, ale pan Karel má slepici, která se jmenuje Babiš. Také nespí v klasické posteli jako všichni ostatní, nýbrž každý večer ulehá do své rakve.

Místo klasických bytových dekorací zdobí jeho skříň několik ženských uren. U Karla prostě nenajdete nic obvyklého. Aby toho nebylo málo, tak má podle svých slov Touretteův syndrom. Jenomže k této nemoci má velmi zvláštní vysvětlení.

Jak většina lidí ví, tak Touretteův syndrom, kterým trpí Karel, je genetická porucha, která se projevuje v dětství. Šílený soutěžící ovšem sdělil, že syndrom dostal jednoho dne, když se šel podívat do zoologické zahrady a vybafl tam na něj pštros. Je opravdu nepravděpodobné, že by leknutí ve vás vyvolalo tuto nemoc.

Takže se začaly na internetu objevovat spekulace, že pan Karel není tak úplně nemocný, jak říká, a že je to vlastně všechno fikce. Pozorní diváci to totiž jen tak nenechali a dohledali si, že Karel není vůbec ajťák, ale student filmové školy. Tudíž jak se zdá, vše v Prostřenu pouze hraje.

Požádali jsme TV Prima o vyjádření k panu Karlovi, zda je to opravdu najatý herec, a dostalo se nám této odpovědi: „Rozhodně není pravdou, že by si Prima najímala na pořad Prostřeno herce. Každý z účastníků je v pořadu sám za sebe a produkce jejich soukromí respektuje a vychází z údajů, které jim každý jednotlivý účastník poskytuje. Je pak na každém z účinkujících, jak se chce v pořadu prezentovat a jaký obrázek o své osobě tak poskytuje následně televizním divákům.“

Prima popírá, že by si najala herce, ale naznačuje, že je čistě na soutěžícím, jak se bude během natáčení chovat. Tudíž je dost možné, že Karel opravdu vše hraje. Nebo také ne a tento člověk je prostě idiot.

Související články

Další články