Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Největší podváděné fňukny z Ulice: Bláznivá střela, frigidka a vesničanka

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
glosa
Seriálem Ulice už dva týdny otřásá nevěra. Martin Maléř si místo své ženy Veroniky Maléřové více hledí drobné rajdilky Šárky. Spoustě divákům se to nelíbí a stojí na straně nebohé podváděné Veroniky. Jenomže nemůžou si za to tyhle typy tak trochu samy? Podívejme se na 3 podváděné fňukny z Ulice.

1. Veronika Maléřová

Nic si nenalhávejme. Veronika si může úplně sama za to, že její muž Martin se kouká po jiných. Vůbec se vlastně nemůže divit tomu, že si vyhlédnul naprostý její opak. Veronika je sice pohledná ženská, ale za ta léta dávno ztratila jiskru v oku.

V poslední době to vypadá, že má Veronika doma tři děti a ne dvě a manžela. Mnohem více ji v současné době zajímá bohatý podnikatel, který jí nenápadně dává drahé dárky, za které bude chtít dříve nebo později vidět její vaginu.

Zatímco Martin Veronice prchá o dvě patra výš, tak ona se uculuje skrz šicí stroj na ulízaného boháče. Prakticky si může svojí asexualitou a nezájmem za to, že Martin touží po copaté couřičce.

2. Anička Lišková

Anička Lišková je typický prototyp paní ve středních letech, která to má ráda jen na misionáře. Bedřich je ale spíše takový vizionář. Prošmejdil každou skulinku, ať starší nebo mladší. Proutník průzkumník způsobil na první pohled chudince Aničce psychické problémy.

Pravda je ale taková, že vedle někoho, jako je Anička, nevydržíte dlouho. Hrozně vám totiž připomíná vaši mámu. Vaří, pere, stará se o všechno, když přijde na věc, tak umí chytit pořádný šroub do ruky.

Jenomže vy nechcete každý den vídat maminu v zástěře a mouce na nose. Chcete šťavnatou milfku a tou Anička bohužel není.

3. Lenka Hejlová

Lenka Hejlová je učitelka. Už jenom to je diagnóza sama o sobě. Navíc učí výtvarnou výchovu a v obličeji má napsané, že se vyžívá v hysterických scénách. Pravda je, že tyhle vlastnosti žádný chlap na první pohled neodhalí.

Lenka jim připadá jako lesní rošťanda, která ráda kouří. To jsme koneckonců mohli vidět v prvních dílech, kde se objevila. Ještě mladinká rozevlátá Lenička. Postupem času se z ní vyklubala ale typická učitelka a tak trochu frigidka.

Po pár letech to zjistil i nebohý Jarouš, a proto se spustil s dvacítkou Markétou. Uznejte sami, že za tohle si Lenka také může sama.

Související články

Další články