Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Největší otázka dnešní „Velké“: Znásilní opět legendární Váňa Českou televizi Andrejem Babišem? Podívejte, jak žokej zešílel loni!

Národ unavený běsněním okolo komunálních voleb se těší na dnešní Velkou pardubickou, která se bude opět točit okolo jednoho z hrdinů dostihového sportu a včerejších komunálních voleb – žokeje Josefa Váni, který si ve dvaašedesáti asi zřejmě naposledy sedne do sedla Tiumena a zkusí vyhrát slavný dostih podeváté.

Váňa, od včerejšího večera zastupitel Chýně, loni výrazně vstoupil do předvolebního klání, když zneužil přímý přenos České televize a po nedokončení závodu v rozhovoru s redaktorem namísto odpovědi na své dojmy ze ztraceného dostihu spustil chvalozpěv na Andreje Babiše (60) a jeho hnutí.

„Když to nevyšlo mně, tak ať ve volbách vyhraje pan Babiš a udělá něco s tím sajrajtem, co tady je…“ perlil Váňa v pro mnohé politováníhodném vystoupení, které ale muselo potěšit prostý lid a Babišovy skalní. Dodnes odmítá, že by za celou taškařicí byla snaha získat od Babiše finanční výpomoc pro svou tehdy zadluženou stáj. I sám miliardář potvrdil, že reakce pana Váni byla spontánní, nicméně rád mu pomůže.

Váňa, kterému nikdo nesebere, že v sedle umí jako nikdo v naší sportovní historii, ale který není žádný myslitel, ale spíše prostý člověk, který to možná myslel dobře, před třemi dny zveřejněným dopisem podpořil kandidátku ANO na Praze 6 Elišku Kaplický, která se ale nakonec zřejmě starostkou nestane.

Váňa prostě Babišem žije a bude zajímavé sledovat, zda dnes opět na Českou televizi zaútočí, aby nám pověděl, jak je skvělé, že ANO vyhrálo. A že pan Babiš vyčistí vesmír od zla a ještě ke všemu to bude myslet dobře a poctivě.

Vy se podívejte na legendární video z loňska a nezapomeňte v půl páté fandit Váňovi jak v jeho možná poslední „Velké“, tak v následujícím očekávaném pokusu opět říct do kamery v živém vstupu něco o politice, když se ho redaktor ptá na dostihový sport.

Související články

Další články