Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Největší ostudy v České Miss: Tyhle holky fakt chtějí korunku?

Účastnice České Miss.
Zdroj: Roman Souček / Miss Events, Instagram
+ Další 2 fotografie
Opakuje se to bohužel každý rok. Některé účastnice České Miss jsou tak nějak do počtu. Nejsou přímo škaredé, ale o korunku nejkrásnější dívky naší země by bojovat neměly. Kdo je v soutěži tak trochu omylem?

Některé finalistky České Miss 2018 by se svou krásou neuspěly ani na hasičském bále v Horní Lhotě. Do soutěže je dostane buď omyl, nebo nesoustředěná porota.

Lucie Korubová z Lipové u Šluknova je milá holka, má ale nesouměrné oči a křivé zuby. Přesto jde do boje a protože jsme v Česku, tak třeba nakonec vyhraje. Tady prostě nikdy nevíte.

Podle redakční poroty je v soutěži omylem také Jana Šišková ze Zubří. Přes 10 let závodně dělala biatlon a běžky a má bohužel chlapskou postavu. Její triumf by v sobotu byl opravdu šokem.

Řadu fanoušků má také Lea Šteflíčková, která pochází z Ústí nad Labem. Hezká tuctová dívka, kterých v Praze najdete desítky v každé větší kavárně. I ona by se Českou Miss stát neměla.

A které dívky se podle redakce naopak řadí mezi největší favoritky? Tady jsou holky, které by se měly stát vítězkou královny krásy.

Související články

Další články