Dva zamilovaní manželé si chtěli užít dovolenou all inclusive v zahraničí, ale hodně to přepískli. Podivný páreček z Ruska, Rustam Fachtlislamov (25) a Marija Kasjanovová (35) si neužívali jen krásných pláží a moře, ale celý týden pečlivě sbírali všechno, co by se jim mohlo doma hodit.

Bohužel neměli ani tušení o tom, že je zaměstnanci hotelu sledují na kamerách. Když měla dvojice odjíždět, pracovníkům to nedalo a jejich kufry zkontrolovali. A našli tam snad úplně všechno, co zrovna nebylo přikováno ke zdi.

Turisté z Ruska si chtěli s sebou odnést 14 rolí toaletního papíru, stočený alkohol do plastových láhví, hotelové papuče, župan, několik kilo pomerančů a také květiny. Zkrátka vše, co jim přišlo pod ruku.

Zaměstnanci hotelu vyčíslili škodu zhruba na 5 300 korun, a když to manželský pár zaplatil, mohl si své „ukradené“ věci odvézt. Kdyby to byli nějací lidé ze sociálně slabší rodiny, tak by se to ještě pochopit dalo, ale následně se zjistilo, že muž je podnikatel a vlastní dvě firmy, takže do kapsy mít hluboko nebude.

Samozřejmě že tato ostuda rozlítila většinu Rusů, kteří se za tento páreček ohromně styděli. Začali se na sociálních sítích ozývat s tím, že by jim nejraději odebrali ruské občanství.