Michaela Štoudková je Česká vicemiss z roku 2005 a svých pět minut slávy už má dávno za sebou. V současné době je už vidět pouze po boku svých kamarádek Nikol Moravcové (30) a Kristyny Poliček, se kterými provozuje lifestylový blog.

Na něm se věnují životně důležitým věcem jako co si vzít na sebe, v čem spočívá ženská síla nebo jak je hrozně cool letět do LA na otočku. Zkrátka věci, bez kterých normální dívka nemůže žít.

Součástí jejich stránky je rubrika „o nás“ a my tipujeme, že tahle část blogu holkám dala nejvíce zabrat. Podle toho, co tam holky o sobě napsaly, by klidně mohly dělat vesmírné inženýry a zároveň vybírat outfity hollywoodským hvězdám na červený koberec.

Má to ale jeden háček. Všechno to vypadá strašně krásně a možná jim to i nějaká holčička ve školce věří, ale to by právě Míša musela umět napsat správně alespoň své příjmení. Modelka, jejíž největším koníčkem je nakupování v e-shopech, si uřízla pořádnou ostudu.

Ve svém medailonku totiž napsala, že se jmenuje Michaela Štoudtková. Samozřejmě že splést se může každý, ale děvčatům to tam visí už pěkně dlouho a dost nehezky to bije do očí. Míšo, my bychom ti chtěli jenom vzkázat, že se jmenuješ Štoudková. Tak si to pěkně dvakrát nebo třikrát zkus napsat na papír nanečisto a pak to se vší hrdostí oprav!