Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Největší nevěrníci seriálu Ulice: Plešatý kanec Bedřich, divoká mašina Hejl a ufňukánek Maléř

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
ULICE
Ulice je plná nevěrníků a obzvlášť v poslední době se s nimi roztrhl pytel. Seriál běží na televizních obrazovkách už dlouhých čtrnáct let a postavy stárnou. Proto není divu, že někteří pánové z Ulice dosáhli věku, kdy na řadu přichází krize středního věku. Jejich momentální rodinný život je nebaví, všechno je stereotypní a oni si uvědomili, že chytají druhou mízu a rozhodně nejsou připraveni na rozplývání se nad vnoučátky, a jsou přesvědčeni o tom, že mají právo si ještě pořádně zarajtovat. Kdo jsou největší hříšníci seriálu?

Bedřich Liška

Bedřich Liška je chronický nevěrník, se kterým se podvádění táhne snad od samotného začátku seriálu Ulice. Poté, co se Bedřich vrátil z vězení, zjistil, že má syna. Na ženské sice čuch má, ale na to, aby poznal, že matka jeho dítěte je feťačka, která se sjíždí několikrát denně, to mu patrně uteklo.

Když pochopil, že s mámou malého Františka to na rodinný život nebude, tak zakotvil u trpělivé a hodné Aničky. Jenomže stereotyp ho dohnal k tomu, že od Aničky utekl za půvabnou blondýnkou. Ta mu otevřela svoji tajemnou třináctou komnatu a Bedřich se začal chovat jako neurvalý nadsamec a prakticky několik dílů nedělal nic jiného, než žhavou blondýnu osouložoval všude, kde to bylo možné.

Po několika měsících se uklidnil a zjistil, že sex je sice fajn, ale Anička mu do toho vařila, prala, žehlila, starala se o chod celé domácnost, a tak se vrátil. Bohužel mu to dlouho nevydrželo, a když se blížila jeho padesátka, tak se na jednom ze svých koncertů opil a snědl příliš koláčků s trávou a vyspal se s Jindrou, která vypadá jako chlap, a zplodil s ní dceru. To bylo příliš i na Aničku a Bedřicha poslala k šípku.

Když se Bedřich opět spálil, tak se snažil Aničce slibovat modré z nebe, ale ta na jeho chování už neměla nervy. Bedřich to vyřešil opět po svém. V hospodě U Květy se opil natolik, že téměř před zraky svého dospělého syna osouložil mladou studentku na jejich gauči v obýváku. Bedřich je typický prototyp chlapa, kterému není pomoci a měl zůstat navždy sám v osamění. Jen on a jeho postupující pleš.

Martin Maléř

Martin Maléř si někdy ve dvaceti letech vzal za ženu Veroniku, zplodil s ní dvě děti a po dvaceti letech se z vesnice rozhodli odstěhovat do města. Jejich život klapal jako hodinky. Poslušná dcera Rozina, která věřila v boha tak, že se téměř vyspala s gayem, uzavřený syn Filip a krásná manželka Veronika. Co víc si mohl přát.

Bohužel tento stereotyp se mu příliš zajedl a začal koukat po jiných. Do oka mu padla mladá číšnice Šárka, která mu naprosto zamotala hlavu. Nejdříve to vypadalo na nevinný flirt, který se zvrtl ve větší románek, ale všechno se to dalo zastavit.

Jenomže fikaná Šárka začala na Martina tlačit. Martin tedy opustil své děti a manželku. Nyní je ve fázi, kdy je mu to možná líto, ale není cesty zpět. Začíná život pomalu v holobytě s lasičkou Šárkou a buduje zcela novou rodinu a vztah.

Martin patří k největším ufňukánkům Ulice, který se i při sebemenším problému tváří, jako by musel povraždit stádo malých oveček. Martin Maléř by se měl stát osamělým pastýřem, který sedí na pařezu s hlavou v klíně a jediné, co mu zbylo, jsou ty jeho ovce.

Jarda Hejl

Jarda Hejl je sexy proutník, na tom se shodneme snad všichni. Z jeho manželky Lenky, se kterou má dvě děti, se pomalu stala nesnesitelná učitelka s pracovní diagnózou, která chce mít všechno doma nalinkované jako ve škole. V tomhle případě se vůbec nedivíme, že se na to Jarda vykašlal.

Nejdříve se nechal svést divokou Markétou, se kterou měl sex na rozvrzaném kanapi v dílně a pak toho hrozně litoval, a nyní se zamiloval do mladičké Jany, která ho učarovala svojí krásou a dokonalým tělem.

Jarda by se měl rozvést s Lenkou a být profesionálním gigolem. Tohle zkrátka není rodinný typ a nikdy nebude.

Související články

Další články