Největší nespravedlnost v dějinách SuperStar, zuří teenagerky. Dalibora Slepčíka holky milovaly!
SuperStar je prý nespravedlivá, určitě taky bude zmanipulovaná a Slepčík měl rozhodně zůstat. Takové je poselství mladých holek, které Dalibora milovaly. Dalibor Slepčí ale soutěž musel opustit.
„Jsem v pohodě. Těším se, že zase budu doma, dodělám si školu a budu si užívat relativního volna. Samozřejmě budu i zpívat dál. Já jsem prostě věděl, že dnes vypadnu. Říkal jsem to tady v zákulisí ostatním a dokonce jsme se vsadili. Nikdo mi to nevěřil, ale já jim to říkal,“ uvedl pro TV NOVA vyřazený Dalibor.
Vypadnutí prý tak nějak čekal, myslel si, že na svatou trojici prostě nemá
Kdo je z vypadnutí v šoku, jsou jeho fanynky. Nelíbí se jim, že roztomilý klučina končí až na 4. místě. Takže na sociálních sítích se znovu jedou takové ty hlasy, jako že SuperStar musí být celá cinknutá.
Také se objevují hlasy, že na SuperStar se po konci Dalibora už nikdo nebude dívat. Holky, v klidu, určite bude.
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Související články

Porota SuperStar překvapila diváky. Calina neznají a Prachaře nechápou

Složení SuperStar odtajněno: Staré známé tváře a lákadlo pro mladé

Tajemství SuperStar odhaleno. Známý stylista propálil hvězdné účastníky, pak vše rychle mazal

Velké zemětřesení v porotě Superstar. Končí klíčová postava



























































