Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Největší nemehlo v historii StarDance o letošním ročníku: Proč je Tydýt Pavlásek pyšný na Arichtevu?

Největší nemehlo v historii StarDance o letošním ročníku: Proč je Tydýt Pavlásek pyšný na Arichtevu?
Zdroj: StarDance / Facebook.com
+ Další 3 fotografie
STARDANCE
Před třemi lety se Lukáš Pavlásek (40) v sedmé řadě StarDance blýskl coby neřízená atomová střela, která nepřišla tančit, ale neskutečně pobavit lidi. Jeho výkony skutečně provázely výbuchy smíchu, na chvíli svými neuvěřitelnými výkony ovládl celou soutěž. Co říká na letošní účastníky?

„Zatím jsem ještě ani jeden díl nové řady neviděl, měl jsem pokaždé představení. Ale vím, kdo v soutěži tančí, a sleduju je na Facebooku a Instagramu. Potěšilo mě ale, když Veronika Arichteva po prvním kole, kdy skončila poslední, psala, že to dala takzvaně na Pavláska. Tak doufám, že se tanečníci ve stylu na Pavláska prostřídají,“ řekl eXtra.cz Tydýt.

„Občas to mohou dát na mě, ale občas by to taky mohli dát na Doležalovou nebo na Schneiderovou. Největší frajeřina by samozřejmě byla, kdyby se ve StarDance našel někdo, kdo by to dával na Pavláska furt a dostal se do finále. To by byl majstrštyk. Ale nevím, jestli tam někdo takový bude,“ přemítá Lukáš Pavlásek se svým typickým smyslem pro humor. Je ale pravda, že sám se dostal až do finále, v němž nakonec skončil na krásném třetím místě.

Když si na své působení v soutěži vzpomíná, opravdu mu na první dobrou nevyskakují galeje při trénincích. „Vybavují se mi legrace a příhody, které jsme tam zažili,“ dodal.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy