Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Největší mužské sex symboly 90. let: Jak se na nich podepsal zub času a kdo se vůbec nezměnil?

Charlie Sheen (47) platil za vyhlášeného hollywoodského playboye, bohužel
kokain a chlast udělaly své. Herci chybí zuby, má strhané rysy a vizáž
vagabunda.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií

Zlatá devadesátá, to byl přímo boom sex symbolů. Jasně, každá doba měla svoje, ale zrovna na konci 80. a v průběhu 90. let vznikaly (alespoň objektivně) nejlepší akční filmy, které chrlily ultrapřísné a svalnaté hláškující hrdiny, dobrodružné pecky a skvělé komedie.

Za všechny třeba vzpomeňme Smrtonosné pasti, Žhavé výstřely, Top Gun nebo Den nezávislosti. Na spoustu filmů dneska vzpomínáme s nostalgickým úsměvem a občas si jimi necháme za deštivého dne zvednout náladu. Ale jak se změnily všechny tyhle hvězdy, po kterých ještě před deseti lety šílely miliony fanynek?

Nejhezčí muži Hollywoodu stárnou jako my všichni, ale někdo se s tím i přesto nedokáže vyrovnat. Jsou tací, kteří se svěří do rukou plastických chirurgů a výsledek je naprosto katastrofální, nebo nechají čas a vrásky plynout přirozeně, aby s léty nabrali i větší charisma. Mužům jde obecně stárnutí daleko lépe, než jejich ženským protějškům.

Pak je tu ještě jedna sorta hollywoodských herců, kteří mají doma někde ve sklepě ukrytý stroj času a tím se jenom přemisťují mezi jednotlivými dekádami. Protože jinak si nedokážeme vysvětlit, že třeba takový Tom Cruise vypadá už asi třicet let pořád stejně.

Související články

Další články