Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Největší mrcha v historii Prostřena!: Kvůli trapné sázce dává všem pouze 1 bod!

Zdroj: repro TV Prima
+ Další 3 fotografie
Prostřeno!
Nad počínáním Markéty z nejnovějšího Prostřena! zůstává rozum stát. Do kulinářské show se přihlásila kvůli sázce s bratrem. Ten chce, aby zvítězila, ale bývalá studentka žurnalistiky nehodlá peněžní výhru získat poctivě. Svým soupeřům rozdává po jednom bodu a divákům tím pije krev!

Na první pohled působí Markéta z Prostřena! jako milá holka, jenže opak je pravdou. „Je to vypočítává mrcha, kterou by měli z televize vykopnout. Ještě lepší by bylo ji tam vůbec nepustit,“ odsoudila ji nekompromisně jedna z divaček.

Markéta se totiž do kuchařské soutěže přihlásila kvůli sázce s bratrem. U něj doma bude i ve čtvrtek večer vařit. Poctivostí ale k vítězství dojít nehodlá, zvolila taktiku jednoho bodu a vůbec se tím netají. Při hodnocení dokonce vždy uvádí, jak by bodovala za normálních okolností.

Jelikož ráda cestuje, chce případnou výhru použít na další dovolenou. Diváci jí ale vítězství nepřejí a považují ji za nejhorší účastnici Prostřena! v historii.

„Být vaše matka tak se vás zřeknu, protože tohle může udělat jen ubožák. Jak se cítíte, jíst dobré jídlo a takhle ho potom ohodnotit? Je mi z vás zle!“ stojí v dalším z ostrých vzkazů směrem k Markétě. A takových po sociálních sítích kolují už tisíce. „Největší svině, hnusná, zlá a prodejná d**ka, styďte se,“ napsala další z divaček.

Sama zatím ještě nevařila, jaké jsou její šance peníze skutečně shrábnout, se dozvíme ve čtvrtek.

Související články

Další články