Tentokrát se bude bojovat o peníze pro Nadační fond Kolečko, který od roku 2004 podporuje finančně a materiálně Centra dětské traumatologie a realizuje programy prevence úrazů dětí zejména v silničním provozu. Samozřejmě musí tým získat potřebné klíče k indíciím. A zabojovat musela i Eva.

Při jednom úkolu dokonce musela udělat několik kotrmelců, u druhého se zase dostala mezi šváby a škorpiony. A je vidět, že to pro ni nebylo vůbec jednoduché. „Já jsem dostala takový ty malý mrchy, takže jsem prakticky přišla o hlas. Byli tam štíři, pavouci a ještě něco, co vlastně ani nevím, co bylo, ale všechno to po mně lezlo a projevila jsem se jako totální hysterka, z tý kobky, kde jsme tohle dělali, jsem byla slyšet až k Furovi nahoru,“ řekla Eva.

Z celého boje o klíče si dokonce odnesla i viditelné zranění. „Taky mám modřinu na zadku, vůbec nevím, jak se mi tam dostala. Já jsem sázela na to, že budu hezká a kluci to vyhrajou, takže jsem se vybavila voděodolnou řasenkou a rtěnkou,“ řekla Eva, která samozřejmě byla ze všech nejhezčí a celou show osvěží. Pokud ji chcete vidět v akci, podívejte se už dnes na Pevnost Boyard!