Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Největší koště českého Facebooku: Simona vám zatančí a vy se budete stydět za ni

+ Další 2 fotografie
Nevíme, jak se to stalo, ale Simona Laňková došla po našem článku k přesvědčení, že musí svoji "slávu" podpořit. Z nějakého naprosto nevysvětlitelného důvodu se nebohá holčina rozhodla, že její twerkující prdel s červenou vyrážkou na obou půlkách před webkamerou v pokoji plném odpadků, pohozených věcí a bordelu bude tou nejlepší cestou.

O Simoně Laňkové, která se prezentuje jako Bianca Johnsson, jsme vám už říkali. Přišlo nám šílené množství zpráv a vy nám nevěříte, že existuje. Jenže Simona, vážení, opravdu existuje!

Jak jsme psali ZDE, chudinka si popletla dobu a myslí si, že je troll. Tedy člověk, který si dělá legraci na sociálních sítích tím, že píše záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní příspěvky. Síma je sociální případ, což bystré oko lehce pozná podle jejích fotografií, které kromě toho, že jsou foceny převážně v šíleném bordelu, ukazují na to, že nemá mnoho finančních prostředků. Na tom by nebylo nic pohoršlivého, kdyby se Simona nepokoušela prezentovat jako luxusní hvězda.

A když říkáme, že žije v bordelu, myslíme tím bordel takový, že by prase utíkalo zpátky do chlívku, pokud by to vidělo.

Na druhou stranu, on by po zhlédnutí videa utíkal každý elementárně příčetný člověk.

Související články

Další články