Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Největší HYSTERKY Robinsonova ostrova: Petra a Nikola se HROUTÍ každou minutu. Neuvěříte, kvůli čemu prolévají litry slz!

+ Dalších 88 fotografií
Hodně drsná reality show Robinsonův ostrov si začíná vybírat svou daň. Někteří soutěžící jsou méně psychicky a fyzicky odolní. Chlapi to ještě docela zvládají, i když mezi nimi se také najdou slabší jedinci, kteří se pomalu uzavírají do sebe. Mezi děvčaty to je ale horší. Hlavně prsatice Petra a kosmetička Nikola začínají propadat panice.

Reality show Robinsonův ostrov není ještě ani v polovině a zejména dámské osazenstvo začíná pomalu a jistě propadat zoufalství. V soutěži jsou dvě mladé adeptky na cenu za největší fňukny celé drsné show.

Nejedná se o nikoho jiného než o Petru Paluskovou a holohlavou Nikol. Tahle dvě děvčata se rozhodla, že každý díl zpestří divákovi proudem slz. A co že se tak strašného dívkám děje?

Jeden by si řekl, že obě holky si musely svá rozhodnutí pořádně srovnat v hlavě, zda do soutěže půjdou nebo ne. Ale evidentně si to příliš nepromyslely. Obě dvě zjišťují, že nejsou tak silné a odolné, jak si myslely, a že ve většině soutěží akorát svůj kmen brzdí.

Petra pláče snad od začátku soutěže a Nikola se k ní pomalu přidává. Na dobrém psychickém stavu jí nepřidává ani fakt, že jí někteří členové jejího týmu vážně nemusí. Na ostrově panují drsné podmínky a nikdo se se soutěžícími nemazlí.

V devátém díle začalo šíleně pršet a to silikonová playmate přestala zvládat. Sesypala se jako domeček z karet a její pláč nebyl k zastavení. Naštěstí našla útěchu v náručí věřící Lucky, která ji jako máma ochránkyně objala a snažila se Petře dodat odvahu.

K této nepříliš dobré situaci se přidal každodenní hlad, jelikož soutěžící moc jídla už nemají. Nikolu začíná sžírat myšlenka, že asi není tak silná, jak si nejdříve myslela. Tohle zjištění je pro ni velmi frustrující a Nikola ztrácí pevnou půdu pod nohama.

Zabojují holky a dají se dohromady, aby mohly dál dávat do soutěže úplně všechno?

Související články

Další články