Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Největší hudební bizár za rok 2015 je tu aneb Když Bučková zpívá Jéžiška

+ Další fotografie
Hudba k Vánočnímu Kameňáku, který bude mít premiéru na začátku prosince, byla odtajněna a vyvolala pořádnou vlnu reakcí...

Z neznámých a jistě uměleckých důvodů, které mnozí nejsou schopni pochopit, se textař rozhodl největší záludnost všech hudebních textů, tedy aby slova a hudba spolu souzněly, vyřešit tak, že prostě změnil slovu Ježíšek intonaci. Proto vám po celou dobu „hitu“ rve uši Jéééžišek.

Klip na Facebooku jako největší bizár víkendu sdílejí stovky lidí. Že si utrhla ostudu modelka Eliška Bučková (26), jež z nějakého neznámého důvodu nabyla dojmu, že bude zpěvačkou, nikomu nevadí. Mnohem smutnější už jsou ale fanoušci Walda Gangu, kteří pánům pořádně nakládají.

„Ale no tak, chlapi, vždyť máte takový pěkný písničky a takhle to zkazit,“ okomentoval celý tento nový počin jeden z fanoušků. Jiní fanoušci ale kontroverzní klip berou jako dobrou reklamu pro Vánoční Kameňák.

Největším trnem v oku je ale všem překvapivě Bučková.

„Za mě ano, ale bez ní… Sorry…“ „Mně se ta písnička líbí, ale jen pokud nevidím tu slečnu, co zpívá, ta mi k vám jaksi nesedí.“

A tak bychom mohli pokračovat. Ale lepší bude, pokud si obrázek uděláte vy sami a klip si pustíte.

Související články

Další články