Je to příšera století, ale sama o sobě si myslí, že zastavila mládí, a zhlédla se někde v továrně na barbíny. Něco, co si říká Angelyne (150 př. n. l.) se občas projde ulicemi Calabasasu, což všechny tamní obyvatele vyděsí natolik, že za hlasitého modlení utečou do svých domovů.

Ve Wikipedii o Angelyne najdete, že je herečka, zpěvačka a dokonce i modelka, ale tak se tituluje jen ona sama, protože proto, aby si jí lidé všimli, ze sebe nejen udělala pomocí plastik největší zombie, jakou můžete v Kalifornii potkat, ale sama si zaplatila desítky billboardů po celém státě a vnucovala se tamním televizím, aby mohla vystoupit v jejich show. Kde na to bere peníze, je záhadou, ale říkalo se, že ji podporuje bohatý manžel a majitel firmy na billboardy (něco jako kdysi dvojice Kokta – Partyšová).

Angelyne se nedávno pochlubila novou luxusní corvettou, samozřejmě opět v růžové barvě, stejně jako byla ta předchozí, kterou je možné zahlédnout v legendárním videu, kde se Angelyne rozpadne rozplácne, protože si nevšimne obrubníku, zatímco ji někdo natáčí.