Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Největší hádka v Survivoru: Mikýř osočil Tomáše, že okrádá děti, ten mohl puknout vzteky

+ Dalších 47 fotografií

Epická hádka napříč kmeny. Přesně k té došlo na druhé kmenové radě aktuální řady Survivoru. Vše začal všemi nenáviděný Jack Hamid, který se ostře pustil do Martina Prágra. Do sporu se vložil i Martin Mikyska alias Mikýř a Tomáš Rys se dočkal drsného výsměchu od Ornelly Koktové. 

Nevinný dotaz Ondřeje Novotného směrem ke kmeni Lovců způsobil zatím nejvyostřenější hádku aktuální řady Survivoru. Pustili se do sebe téměř všichni soutěžící a výčitkami se rozhodně nešetřilo.

Ornella označila Filipa za dementa

Vše začalo, když se moderátor show zeptal Hamida, koho by z kmene Titánů vyhodil, když by to bylo na něm. Ten bez mrknutí oka ukázal na tanečníka Martina Prágra, který podle jeho tvrzení měl až brutálně urazit jeho soukmenovce Tomáše Ryse.

Doporučené video: Ornella označuje Filipa za dementa.

Ačkoliv Filip Křížek označil za nejslabšího Martina Careva s tím, že jde o amatéra, který nemá v Survivoru co dělat, za což si vysloužil od Ornelly Koktové označení dement, spor směrem ke své osobě stočil sám Tomáš Rys, který se v běžném životě živí hraním počítačových her.

„Já bych chtěl osvětlit, co nakousl Jack. Tak včera při souboji o imunitu, když jsme s Martym začínali a stáli jsme na startovní pozici, tak se do mě obouval. Docela takovým blbým způsobem. Měl na mě blbé kecy typu, že jsem streamer a okrádám malé děti o peníze. Myslím si, že to je naprostá blbost. Nemyslím si, vím. Je to obecná urážka streamerů. Mě to urazilo a podle mě je to nemístné a zbytečné. Příště bych si hlídal, jestli nahází víc pytlíků do koše než já,“ popsal jádro sporu Tomáš Rys, kterému Prágr pouze odvětil, že šlo jenom o obyčejné hecování před zásadním soubojem a nebylo jeho úmyslem někoho rozbrečet.

„Já tu nejsem proto, abych brečel a stěžoval si, ale abych sportoval, vyhecoval se. Nejsem tu proto, abychom po sobě házeli špínu. Utvrzuje mě v tom, že my jsme na pohodu a nejedeme tady emoční kanály,“ vysmál se Prágr Rysovi, aniž by reagoval na to, zda si o něm opravdu myslí, že okrádá děti o peníze.


Mikýř k Rysovi: Když jsi streamer, tak okrádáš děti o peníze, je to standard

Právě tato věta totiž Rysovi leží v žaludku. „Myslím si, že je rozdíl hecování, ale obviňovat někoho z toho, že okrádá děti o peníze, je další věc,“ stál si za svým do ruda rozčílený Rys. Tomu se nakonec vysmál i Martin Mikyska, který mu slušně oznámil, aby se smířil s faktem, že jako streamer okrádá děti.

„To je standard u streamerů. Když jsi streamer, tak okrádáš děti o peníze. To je fakt. Proti tomu nemáš bojovat. Každý streamer okrádá děti o peníze,“ vlepil mu do tváře Mikýř, že s tím nemá bojovat, protože je to fakt.

Tečku za sporem udělala nakonec Ornella Koktová, které Tomáš Rys, zdá se, také leží v žaludku. „Potrefená husa nejvíc křičí. Tím bych to ukončila,“ uzavřela hádku trojnásobná maminka.

Doporučené video: Rachel reaguje vytočeně na slova Denisy.

Nutno ale říct, že se nehádali jenom Prágr, Mikyska a Rys, ale hysterickou scénu předvedla i Rachel Karnížová, které se dotklo, že Denisa Dvořáková označila její kmen za zbytečně agresivní. A její reakce byla zbytečně agresivní. „Ty furt na nás něco říkáš,“ zakřičela Rachel, které vadí, že si Denisa na výzvách šušká se svými týmovými hráči a má k jejímu kmeni různé připomínky. „Při hrách vždy něco řekne a mě to už vytáčí,“ rozkřičela se Rachel. Na epickou hádku napříč kmeny se podívejte ve videu.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy