Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Největší filmový svátek je tu: Celebrity se sjíždějí a přípravy vrcholí!

+ Další 4 fotografie
Do Karlových Varů se sjíždějí milovníci filmů, lovci celebrit, smetánka i hvězdní hosté. Už za několik hodin bude zahájen 53. ročník KVIFF. Největší hvězda dorazila dokonce už včera. Tim Robbins se dobře bavil u večeře s ředitelem festivalu Jiřím Bartoškou.

Od slavnostního zahájení 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary nás dělí pouhé desítky minut. Do lázeňského města se už sjíždějí české i světové celebrity a na místě nechybí ani tým eXtra.cz, který pro vás bude veškeré dění následujících dní bedlivě sledovat.

Do Varů se vypravila naše hvězdná moderátorka Kateřina Kristelová (38), která v rámci karlovarského speciálu nového pořadu Extra Focus vyzpovídá ty nejžádanější celebrity. Na zoubek jejich módnímu vkusu si posvítí naše expertka Alenka Šafratová.

Ze světových hvězd dorazil dvoumetrový sympaťák Tim Robbins, sedmnáctiletá novozélandská herečka Thomasin McKenzie nebo Dánka Trine Dyrholm, z tuzemské smetánky se přijeli podívat třeba Paľo Habera s Danielou Peštovou nebo Jana Plodková.

A město se pochopitelně rychle plní milovníky filmu z řad prostého lidu. Doufáme, že se letošní ročník vydaří.

Mohlo by vás zajímat

Další články