Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Největší favoritky České Miss 2018: Nikola má sexy tělo, Aneta má ale hezčí oči

Nikola Bechyňová a Aneta Mitušinová.
+ Dalších 11 fotografií
Už v sobotu se rozhodne o tom, která dívka se bude moci pyšnit titulem Česká Miss 2018. Které dívky patří mezi největší favoritky?

Soutěž Miss Česká republika 2018 provází řada problémů. Ale nyní se zdá, že Evy Čerešňákové přeci jen spěje ke zdárnému konci. Už v sobotu večer budeme znát novu Českou Miss. Kdo to bude?

Mezi hlavní adeptky na vítězství patří Aneta Mitušinová. Aneta se narodila v Kladně. V současné době studuje fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Aneta Mitušinová o sobě, že je milá, pravdomluvná a dobrá v posteli.

Na paty by jí podle odhadů měla šlapat Nikola Bechyňová. Tato dívka z Prahy se od 13 let věnuje modelingu. Na Instagramu působí také jako bloggerka, kde ji sleduje téměř 70 tisíc fanoušků. Prozradila, že velmi ráda peče a vaří.

„Nebylo by profesionální, kdybych před finále prozradila své favority. Musím ale uznat, že máte pravdu. V mém okolí se hodně mluví právě o Anetě a o Nikole, že jsou výrazné. Sama jsem zvědavá, jaký vývoj dívky od začátku soutěže prodělaly. Na finále se moc těším,“ uvedla pro eXtra.cz Eva Čerešňáková.

Mohlo by vás zajímat

Další články