Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Největší favoritky České Miss 2018: Nikola má sexy tělo, Aneta má ale hezčí oči

Nikola Bechyňová a Aneta Mitušinová.
Zdroj: Facebook.com, Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Už v sobotu se rozhodne o tom, která dívka se bude moci pyšnit titulem Česká Miss 2018. Které dívky patří mezi největší favoritky?

Soutěž Miss Česká republika 2018 provází řada problémů. Ale nyní se zdá, že Evy Čerešňákové přeci jen spěje ke zdárnému konci. Už v sobotu večer budeme znát novu Českou Miss. Kdo to bude?

Mezi hlavní adeptky na vítězství patří Aneta Mitušinová. Aneta se narodila v Kladně. V současné době studuje fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Aneta Mitušinová o sobě, že je milá, pravdomluvná a dobrá v posteli.

Na paty by jí podle odhadů měla šlapat Nikola Bechyňová. Tato dívka z Prahy se od 13 let věnuje modelingu. Na Instagramu působí také jako bloggerka, kde ji sleduje téměř 70 tisíc fanoušků. Prozradila, že velmi ráda peče a vaří.

„Nebylo by profesionální, kdybych před finále prozradila své favority. Musím ale uznat, že máte pravdu. V mém okolí se hodně mluví právě o Anetě a o Nikole, že jsou výrazné. Sama jsem zvědavá, jaký vývoj dívky od začátku soutěže prodělaly. Na finále se moc těším,“ uvedla pro eXtra.cz Eva Čerešňáková.

Související články

Další články