Slečna Petra, která hned na první pohled zaujme svým vyvinutým poprsím a značnými plastickými operacemi, je totiž slavomanka a permanentní účastnice reality show. V poslední soutěži Nákupné maniačky perlila natolik, že nejen ostatní soutěžící jí nemohly přijít na jméno, ale dokonce i štáb netušil, že někdo může být až tak hloupý.

„Je to magor. Nedá dohromady normální větu. Podle mě bere nějaké prášky a něco pije, taková druhá Iveta Bartošová,“ prozradil nám zdroj z natáčení slovenského pořadu. „Lituji všechny z toho Robinsonova ostrova, že s ní museli vydržet takovou dobu. My Maniačky natáčeli jen pár dní, ale tohle už s ní musel být ten pravý očistec,“ dodal náš informátor.

Dokonce jednu chvíli, kdy byla zase úplně mimo, začala tvrdit, že nemá silikonová prsa, ale že to jsou její přirozená a že nikdy nepodstoupila žádnou jinou estetickou operaci. Za chvíli ale zase obrátila a ke zvětšení se přiznala. Tak snad každý soudný člověk si udělá obrázek sám už jen při pohledu do toho naditého dekoltu. Asi jí ten silikon vlezl na mozek, tedy jestli tam nějaký má. Podle vyjadřování jsme značně na pochybách.

Nechme se překvapit, co předvede od pondělí v nové show, ale teď se podívejte, jak perlila právě v Nákupních maniačkách, kde z ní soupeřky rostly. Tam vypráví o svém největším snu – zvětšení prsou.