Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

NEJVĚTŠÍ EXOT Robinsonova ostrova: Modelka s obrovskými silikony Petra mluví jako lobotom. STOJÍ ZA TÍM DROGY A ALKOHOL?

Petra chvíli tvrdila, že to jsou její prsa!
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Už v pondělí 16. ledna odstartuje nová reality show Robinsonův ostrov. Televize Nova svým výběrem soutěžících opravdu nezklamala, tedy alespoň co se týče rádoby modelky Petry Paluskové (25), která když otevře pusu, tak si myslíte, že přišla z jiné planety. Ani ty obří silikony ji před ostudou neuchrání.

Slečna Petra, která hned na první pohled zaujme svým vyvinutým poprsím a značnými plastickými operacemi, je totiž slavomanka a permanentní účastnice reality show. V poslední soutěži Nákupné maniačky perlila natolik, že nejen ostatní soutěžící jí nemohly přijít na jméno, ale dokonce i štáb netušil, že někdo může být až tak hloupý.

„Je to magor. Nedá dohromady normální větu. Podle mě bere nějaké prášky a něco pije, taková druhá Iveta Bartošová,“ prozradil nám zdroj z natáčení slovenského pořadu. „Lituji všechny z toho Robinsonova ostrova, že s ní museli vydržet takovou dobu. My Maniačky natáčeli jen pár dní, ale tohle už s ní musel být ten pravý očistec,“ dodal náš informátor.

Dokonce jednu chvíli, kdy byla zase úplně mimo, začala tvrdit, že nemá silikonová prsa, ale že to jsou její přirozená a že nikdy nepodstoupila žádnou jinou estetickou operaci. Za chvíli ale zase obrátila a ke zvětšení se přiznala. Tak snad každý soudný člověk si udělá obrázek sám už jen při pohledu do toho naditého dekoltu. Asi jí ten silikon vlezl na mozek, tedy jestli tam nějaký má. Podle vyjadřování jsme značně na pochybách.

Nechme se překvapit, co předvede od pondělí v nové show, ale teď se podívejte, jak perlila právě v Nákupních maniačkách, kde z ní soupeřky rostly. Tam vypráví o svém největším snu – zvětšení prsou.

Související články

Další články