Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Největší dřina je teprve čeká: Finále StarDance bude pro soutěžící pořádný zápřah

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
stardance 2019
Po několika týdnech dřiny a napětí se poslední 3 páry probojovaly do finále StarDance. Už v sobotu se diváci dozvědí, kteří soutěžící z parketu odtančí jako vítězové. K výhře ale bude zapotřebí ještě více snahy, než kolik jí bylo vynaloženo v průběhu ostatních kol. Poslední večer totiž bude pořádná dřina.

O vítězství v soutěži StarDance zabojují tři taneční páry – Matouš RumlNatálií Otáhalovou, Jakub VágnerMichaelou Novákovou a Veronika KubařováDominikem Vodičkou. Ačkoliv za sebou mají všichni několik měsíců vyčerpávajících tréninků, ta největší zátěžová zkouška je teprve čeká během finálového večera.

Jak už moderátor Marek Eben avizoval, finalisty čekají celkem čtyři soutěžní tance. Každý z nich je talentovaný na něco jiného a závěr soutěže prověří jejich síly. Páry budou muset předvést svůj nejlepší standard, nejlepší latinu, nejlepší tanec vůbec a navrch freestyle.

Jasným diváckým favoritem na výhru jsou Ruml s Otáhalovou, na druhém místě jsou pak Kubařová s Vodičkou a třetí příčku podle diváků obsadí Vágner s Novákovou. Tento odhad ale nemusí nic znamenat a karty se mohou nakonec úplně obrátit. Je ale jasné, že ať výhra připadne komukoliv, bude zatraceně vydřená. Všichni totiž byli zvyklí trénovat maximálně dva tance najednou a nyní mají pouhý týden na nacvičení čtyř.

Související články

Další články