Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Největší chudák všech dob! Tohle jméno rodičům nikdy nezapomene!

Jaké jméno dostal tento sympaťák? Budete kroutit nevěřícně hlavou.
Zdroj: facebook.com/PhucDatBich
+ Další fotografie
Jestli si myslíte, že vaše jméno je to nejhorší na světě, rychle vás to přejde. Tento mladý muž kvůli jménu trpí každý den.

Po narození ho rodiče pojmenovali tak hrozně, že to snad ani není možné! Nikdo mu to nevěří a jeho Facebook byl kvůli tomu už několikrát zablokovaný. Na světě snad není nikdo, kdo by se jmenoval hůř.

Pokaždé, když vysloví celé své jméno, nebo ukáže občanku, všichni se začnou smát a nebo si myslí, že si doklad zfalšoval pro pobavení. Bohužel tohle není sranda. PHUC DAT BICH se za své jméno prostě stydí. A není se čemu divit. Kdo by se chtěl jmenovat po dívce lehkých mravů? Což je dost zjemnělý výraz, ale nechtěli jsme být sprostí.

Denně se dostává do situací, které ho velmi ponižují. Stačí ukázat svůj doklad totožnosti a hned je o trapas postaráno.

Třiadvacetiletého mladého muže vietnamsko-australského původu, už to vážně nebaví. Několikrát mu zablokovali facebook s poznámkou, že by si měl přestat dělat srandu a uvést konečně své pravé jméno. Ani fotka jeho pasu, kterou vystavil na svůj profil, ho příliš nezachránila. Alespoň, že díky ní nasbíral 21 000 lajků. Sdílena byla 65 000 krát.

Po všech těch problémech a ponížení, které mu jeho jméno neustále způsobuje, by měl vážně uvažovat o jiném a nechat se přejmenovat. Jedinou útěchou pro mladého muže je to, že na světě běhají i další chudáci.

Jen pro zajímavost, bývalý starosta Indiany se jmenoval HAIRY BAALS.

Jak se asi žije klučinovi pojmenovaném JESUS CONDOM.

Dost psychicky na dně musí být ze svého jména i MARIJUANA PEPSI nebo slečna FA KYU.

Mohlo by vás zajímat

Další články