Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Největší bolest nevěsty Karolíny Plíškové: Otce měla za mřížemi

Gratulujeme!
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 43 fotografií
Karolína Plíšková (26) momentálně prožívá jedno ze svých nejšťastnějších období. Téměř před týdnem se provdala za svého dlouholetého partnera Michala Hrdličku (29). Ovšem byly i doby, kdy to zrovna lehké neměla. Když bylo Karolíně a jejímu dvojčeti teprve třináct let, tak je jejich otec musel opustit. Byl totiž nucen nastoupit do vězení a odpykat si tříletý trest.

Moderátor Michal Hrdlička a tenistka Karolína Plíšková jsou konečně svoji. Pár se zasnoubil minulý rok v srpnu a minulý týden ve čtvrtek si řekli „ANO“ v Monaku. Karolína i Michal jsou do sebe zamilovaní až po uši a prožívají jedno z nejkrásnějších období svého života.

Svatba to byla vskutku komorní, přítomno bylo pouze dvanáct hostů včetně Hrdličkovy dcery Lindy, která šla za družičku a má ji se svojí bývalou přítelkyní Lucií Borhyovou (40). Vypadá to, že bouřlivák Michal zkrotl a nyní z něj bude vzorný manžílek.

Ještě před dvěma lety to pořádně rozjel na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde mu neunikla jediná sukně. Karolína je šťastná, ale vždycky tomu tak nebylo.

Karolína Plíšková se před nějakým časem rozpovídala o tom, jaké bylo její dospívání, když jí zavřeli otce do vězení. Naše nejlepší současná tenistka tvrdí, že období to bylo velmi těžké, ale celou rodinu to posílilo. Jak moc to bylo těžké a jak se s tím vyrovnávala, řekla deníku Today.

Otec Plíškové se zapletl s gangem, který padělal cigarety. „Bylo to hodně těžké. Bylo nám třináct, on pracoval, měly jsme všechny peníze od něj, všechny trenéry platil on.“ Radek Plíšek si odseděl dva roky, poté se vrátil zpět k rodině, ale do vězení se ještě na rok podíval zpět. „Udělalo nás to silnějšími,“ reaguje Karolína na to, že vězení celou rodinu rozhodně nerozdělilo, ale naopak.

„Nějak jsme prostě našly způsob. Myslím si, že na okruhu není nikdo, kdo by to měl nějak lehké. Každý má něco. Já ničeho nelituji. Samozřejmě jsme ho postrádaly, ale dalo nám to – mé rodině, mé matce i sestře – dalo nám to tolik síly bojovat. Mně osobně to hodně pomohlo. Do té chvíle jsme měly všechno, pak jsme to během jediného momentu ztratily,“ tvrdí Karolína.

Špatné zkušenosti zocelily Plíškovou a moc dobře si uvědomila, jak je lehké sklouznout na šikmou plochu. Právě třeba kvůli tomu je tam, kde je.

Mohlo by vás zajímat

Další články