Když si jeho syn Honza bral herečku z filmů pro dospělé, tak nevěřil svým vlastním očím. Dokonce ani na svatbě nebyl. Z manželství vznikla dcera Leontýnka, která ale chudák netušila, že nakonec jediný, kdo o ni bude projevovat skutečný zájem, tak bude její děda – herec Jan Šťastný.

Ten na malou holčičku dokonce za syna platí alimenty, protože syn stále studuje a neměl by z čeho platit. Ale ani tak vnučku nevídá tak často, jak by Jan sám chtěl. A to, že se bývalá snacha vrátila po rozvodu k pornu, to mu asi trhá srdce nejvíc.

„I když už je to několik let, tak je to pro Honzu stále velmi bolestivé téma. Nechce se o tom bavit, ale je na něm vidět, že ho to hodně trápí. Není mu lhostejné, co bude s jeho vnučkou a v jakém prostředí vyrůstá. Nemůže se mu nikdo divit, že je z toho skleslý,“ prozradil redakci eXtra.cz blízký rodinný přítel, který se Šťastného na porno také ptal, ale z Jana nedostal ani slovo.

Bohužel to, čím se Michaela, přezdívaná Liliah Lee, živí, neovlivní. Měl by se asi s její kariérou radši smířit, než ho to dostane zas na kolena. Na tohle je bohužel malý pán a ani slavné jméno mu v boji o vnučku nepomůže…