Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Největší bolest Gábiny Koukalové: Tatínek bojuje se zákeřnou nemocí!

Karel Soukal s dcerou Gábinou.
Zdroj: Czech News Center, a.s./Martin Sekanina / CNC / Profimedia, Facebook
+ Další 2 fotografie
Gabriele Koukalové (27) se daří na všech frontách. Vyhrává medaile a nedávno se vdala za badmintonistu Petra Koukala. Jediné, co ji trápí, je zdravotní stav tatínka Karla, který jí v mládí dělal dokonce trenéra.

Karlu Soukalovi totiž před lety diagnostikovali rakovinu jater. Vypadalo to zle a celá rodina se obávala nejhoršího. Jenomže její tatínek se ukázal jako bojovník a je na tom mnohem lépe. Dokonce ve svých 65 neváhal a za dcerou přijel na závody do rakouského Hochfilzenu. Tam v cíli dceři vlepil pusu.

„Už jsme ani nevěřili, že by to mohl zvládnout. Několik let je těžce nemocný a jsem ráda, že je to teď lepší,“ svěřila se Gábina před rokem Blesku.

Karel je bývalý skokan na lyžích a na půl úvazku trénuje biatlon na jabloneckém gymnáziu. Dokonce před lety trénoval svou dceru a nebylo to jednoduché. „Když jsem tlačil na pilu, špatně to snášela. Jako moje dítě si ke mně dovolila víc než cizí děti,“ zavzpomínal.

Svou dceru dnes za úspěchy jenom chválí.

A co fanoušky Gábiny poslední dobou pěkně naštvalo? Klikněte ZDE.

Související články

Další články