Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Šílené bizáry politických kampaní: KSČM bojuje s SPD o největší trapas podzimních voleb

Šílené bizáry politických kampaní: KSČM bojuje s SPD o největší trapas podzimních voleb
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
Volby 2020
Podzimní volby do krajů a senátu se neodvratně blíží a všechny kandidující strany šponují své kampaně na maximum. Jak už tomu bývá zvykem, vynořují se na povrch i nejrůznější bizáry, které pobaví nejednoho voliče. Poněkud tradičně tak tasí nejsilnější zbraně například komunisté, které ve špatných sloganech dohání SPD. Pozadu nezůstávají ani takoví zkušení hráči jako třeba ODS. Podívejte se na nejhorší předvolební kampaně, na které jen tak nezapomenete.

Špatná reklama taky reklama. Tímto heslem se nejspíš řídí nejeden marketingový expert, který má na starost kampaň politických stran. Jak jinak si totiž vysvětlit, že se na plakátě s Ivanou Kerlesovou z Trikolory objeví slogan "Soběstační můžeme být i v produkci rajčat. Využijme Temelín!".

Komunisté válí

Podobně šílené slogany volí i komunisté. Ti před každými volbami zaujmou nějakým bizárem a pozadu nezůstávají ani letos. Asi málokdo dostal z hlavy populární plakát s Janem Klánem v červené košili, jak leží ve svůdné pozici a třešničku na dort přidává slogan "Komunismus je sexy". Tentokrát ale došlo i na video.

V něm se například dozvíte, že "být komunistou je hustý", protože s lidmi pro lidi má KSČM řešení. Dává to smysl? Někomu třeba ano, většina lidí se ale nejspíš hořce pousměje. Čert vem fakt, že video vypadá, jako by ho natočila skupina fanoušků amatérského filmu na težce nekvalitní kameru. To, co v něm uslyšíte, to jednoduše přebije. Tedy nejspíš už neuslyšíte, strana video stáhla z YouTube i ze svých stránek. Nejspíš jim došlo, že takhle voliče nepřitáhnou.

Martin Kupka má koule

Pořádně peprným videem pak pobaví i Martin Kupka z ODS. Jeden z horkých kandidátů na post hejtmana Středočeského kraje má koule a nebojí se je ukázat. Čtete správně, přesně tohle se dozvíte v Kupkově předvolebním spotu. Až na to, že jde o koule bowlingové s tvářemi hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové a premiéra Andreje Babiše (66).

Další bizarní volebné kampaně najdete v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy