Bruce Jenner se po svém slavném olympijském vítězství stal národním hrdinou a na křídlech slávy dolétl až na „stříbrné plátno“. Rekordy padaly i během filmové kariéry. Can't stop the music – film, v němž slavný sportovec debutoval, nekompromisně vyhrál hned tři oficiální ceny: nejhorší film roku, nejhorší scénář a nejhorší soundtrack. Jeho herecký výkon pěkně ladil s úrovní snímku, a tak mu zajistil prestižní cenu nejhoršího herce.

V roce 1980 začal Bruce brát ženské hormony, protože se skutečně cítil být ženou v mužském těle. To mělo za následek podepsání rozvodu s jeho první ženou. Týden po rozvodu již zas přísahal u oltáře lásku až za hrob herečce Lindě Thompson (64). Hormony s Brucem cvičily jak desetibojaři před olympiádou. Převlékal se prý za ženu a chodil tak na večírky.

Třetí Jennerův sňatek, hotový jackpot v podobě amerického protějšku matky Štikové – Kris Kardashian (34). Potenciálně se totiž spříbuznil s polovinou všech amerických celebrit, a až si mladičké Kardashianky nabrnknou hlavní hvězdy zaoceánského showbyznysu, budou mu všichni rappeři v čele s Bíbrem říkat strýčku nebo švagře.

Po úspěšném projektu reality show Keeping up with the Kardashians, několika plastikách na obličeji a rozvodu s Kris konečně přišla hvězdná chvilka ženy uvězněné v těle olympionika Bruce Jennera. Její „zrození“ neboli poslední fáze proměny Bruce v tajemnou krásku (jejíž jméno je nám stále skryto). Celý transformační proces, včetně šokovaných a brečících členů Bruceovy rodiny, se bude vysílat v bonusových dílech pořadu Keeping up with the Kardashians. Mladé holky jsou zmateny. Jak budou říkat Bruceovi? Mámo? Táto? Máto!

Jediný, kdo zachoval chladnou hlavu, je Kim Kardashian. Ta jen pochválila Bruceovu pedikúru – takový odstín růžové prý hledala hodně dlouho.

A co na to Kanye West (37)? Prý schvaluje, ale radši by byl, kdyby se Bruce nechal přeoperovat na Kanyeho Westa, protože bohů na zemi není nikdy dost.