Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Největší bizár letošních voleb: Aleš Brichta s vizáží smrtky zazpíval Okamurovi na oslavu vítězství hymnu

Největší bizár letošních voleb: Aleš Brichta s vizáží smrtky zazpíval Okamurovi na oslavu vítězství hymnu
Zdroj: youtube.com
Šéf hnutí SPD Tomio Okamura oslavuje. Jeho strana se nejen dostala do Poslanecké sněmovny, ale celkově skončila na čtvrtém místě s 10,76 procenty hlasů. K vítězství mu přišel pogratulovat jeho velký obdivovatel zpěvák Aleš Brichta. Na počest mu zazpíval českou hymnu, ale vypadal u toho dost podivně. Brichta není zrovna v nejlepší zdravotní kondici a jeho vizáži se směje celý český internet. Tohle video je jednoznačně největším bizárem letošních voleb.

Zpěvák Aleš Brichta se netají tím, že je velkým obdivovatelem Tomia Okamury (45) a jeho hnutí SPD. Po celou dobu je veřejně podporuje, a tak bylo jasné, že z jejich vítězství má obrovskou radost.

Zatímco Tomio Okamura se díky svému vítězství naparoval jako páv a byl pyšný na to, že ho přišel podpořit jeho velký fanoušek, tak celý český internet se svíjí smíchy. Zpěvák na tom není zdravotně zrovna nejlépe a jeho vizáž zarazila snad všechny.

Brichta zazpíval Okamurovi českou státní hymnu a vypadal u toho jako smrtka. Na celé bizarní video se můžete podívat a udělat si obrázek sami.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy