Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

NEJVĚTŠÍ BIZÁR INSTAGRAMU! Tato anomální dvojice vás bude strašit ještě dlouho

Jsou to vůbec lidé?
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Pokud si myslíte, že vás už na sociálních sítích nic nepřekvapí, tak jste na omylu! Tato dvojice má více než 100 tisíc sledujících a je to ten nejpodivnější, nejděsivější a nejúchylnější profil všech dob! Galerie je pouze na vlastní nebezpečí!

Fecal Matter je jeden z nejbizarnějších a nejděsivějších profilů, na který můžete narazit na sociální síti Instagram. Spravují ho Hannah Rose Dalton (22) a Steven Raj Bhaskaran (24) už déle než dva roky, a je to tedy jízda.

Běžný smrtelník se po zhlédnutí tohoto profilu jen těžko vzpamatuje, ale zřejmě to je dělá tak výjimečné a sledované. Na profilu naleznete spoustu vyholených hlav, démonických očí, podivných končetin, které připomínají nohy na podpatku, a jiné anomálie!

Už jenom z názvu profilu je jasné, o co jde. Fecal Matters znamená ve volném překladu fekální záležitosti a to jejich profil ještě víc umocňuje! Dvojice ale tvrdí, že se nejedná o kostým, tohle je jejich běžná vizáž, ve které chodí i na rozhovory do různých pořadů. GALERIE JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!

Související články

Další články