Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nejvěrnější fanoušek Jágra se konečně dočkal. Teď má něco, co bude oba spojovat celý život!

+ Další fotografie
Tomuhle se říká posedlost. Celý život snil o něčem, co ho bude spojovat s Jágrem navždy, a teď to má. Hradecký fanda si nechal vytetovat jeho vlastnoruční podpis na ruku. Bude tak s hokejovou legendou spojen až do smrti!

David Vízek z Hradce Králové není obyčejným fanouškem české hokejové legendy Jaromíra Jágra. Je jím totiž naprosto posedlý. Jezdí za ním po celém světě, sleduje ho, prostě skoro žije jeho život. Vždy měl sen se s ním setkat a získat něco, co je bude spojovat, a konečně se mu to podařilo.

Na pražskou autogramiádu přišel o tři hodiny dříve, a to jen proto, aby mohl svého idola vidět. To se mu splnilo a pak to přišlo. Od hokejisty se nechal podepsat na levou ruku a s tou okamžitě běžel do tetovacího salonu, kam si nechal jeho autogram vytetovat. Hokejista a fanoušek tak budou spojeni navždy.

Hradecký fanda se navíc nebál pochlubit světu. Během podepisování hokejové legendy se nechal natočit, video umístil na Instagram a označil moderátora autogramiády Pavla Cejnara z Evropy 2. Ač to nejspíš nečekal, tak je nyní možná nejslavnější fanoušek Jágra v Česku, protože moderátor o něm mluvil přímo v rádiu!

„Je to neuvěřitelný, on čekal a dočkal se. Tak ať se daří v dalších cestách za Jaromírem,“ popřál fanouškovi sám Cejnar během živého vysílání Evropy 2. Tak uvidíme, co se mu příště povede. Třeba si jednou s Jardou zatrénuje, kdo ví…

Související články

Další články