David Vízek z Hradce Králové není obyčejným fanouškem české hokejové legendy Jaromíra Jágra. Je jím totiž naprosto posedlý. Jezdí za ním po celém světě, sleduje ho, prostě skoro žije jeho život. Vždy měl sen se s ním setkat a získat něco, co je bude spojovat, a konečně se mu to podařilo.

Na pražskou autogramiádu přišel o tři hodiny dříve, a to jen proto, aby mohl svého idola vidět. To se mu splnilo a pak to přišlo. Od hokejisty se nechal podepsat na levou ruku a s tou okamžitě běžel do tetovacího salonu, kam si nechal jeho autogram vytetovat. Hokejista a fanoušek tak budou spojeni navždy.

Hradecký fanda se navíc nebál pochlubit světu. Během podepisování hokejové legendy se nechal natočit, video umístil na Instagram a označil moderátora autogramiády Pavla Cejnara z Evropy 2. Ač to nejspíš nečekal, tak je nyní možná nejslavnější fanoušek Jágra v Česku, protože moderátor o něm mluvil přímo v rádiu!

„Je to neuvěřitelný, on čekal a dočkal se. Tak ať se daří v dalších cestách za Jaromírem,“ popřál fanouškovi sám Cejnar během živého vysílání Evropy 2. Tak uvidíme, co se mu příště povede. Třeba si jednou s Jardou zatrénuje, kdo ví…