Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nejúžasnější pár světa skončil ještě dřív, než začal? Emma popřela vztah s princem Harrym, ale jen naoko!

Emma Watson a princ Harry by byli nejlepším párem na světě.
+ Další 2 fotografie
I my jsme tady napjatě čekali, zda z toho bude něco víc, protože Emma Watson a princ Harry, to je pár, který by nedokázal nikdo překonat. Ale podle slov šprtky Hermiony mezi nimi nic není. I když jak se zdá - Hermiona pěkně lže.

Bereme to tedy zatím za nutný stud dvou mladých milenců, jejichž vztah je tak čerstvý, že se o něm ani ještě nedá mluvit jako o vztahu, ale dle blízkého okolí herečky a prince jsme právě svědky zrození toho nejúžasnějšího páru na zemi.

Emma Watson (24) je totiž v hledáčku nejžádanějšího muže na zemi, prince Harryho (30), který si na ni dělal zálusk už dlouho a využil své šance poté, co se Emma rozešla se svým posledním přítelem.

Pozval ji na večírek, kde se chystal sbalit ji frontálním útokem, a Emma řekla ano. Jejich přátelé to pustili tisku, asi z radosti, jak se k sobě ti dva hodí, ale plachá Hermiona pak jakékoliv spojení s Harrym vyloučila. Ale nejspíš se jedná jen o trik, aby se nenesly zvěsti, že ti dva mají k sobě opravdu blízko.

Posílají si zamilované vzkazy a plánují další večírek, kde by se měli náhodně potkat mezi lidmi, aby se o nich zvěsti nešířily dál. Harry je dle svých přátel do Emmy zamilovaný a ani ona se nebrání tomu, že by z ní třeba jednou byla princezna.

Tak se těšíme. Jak dlouho jim to bude trvat vyjít s barvou ven.

Mohlo by vás zajímat

Další články