Roztodivné pózy, vždy pečlivé make-upy a nucené pózování jeden s druhým. Taková je obecná představa o všech slavných lidech, vládne mezi nimi nevraživost, závist a žárlivost na lepší úspěch. Jako tomu bylo třeba mezi Stevem McQueenem a Paulem Newmanem při natáčení slavného katastrofického filmu Skleněné peklo. Tradovalo se, že se na place vzájemně nesnesou a oba musí mít ve scénáři stejný počet vět.

V našem prvním ze sedmi dílů nejúžasnějších momentek ze světa slavných ale uvidíte, že pravda bývá většinou úplně někde jinde. Náhodné fotky, zachycují slavné herce v nestřeženém momentu, dokazují, že mezi nimi vládlo přátelství a natáčecí chvilky si užívají vtipkováním. Kolikrát byste ani nečekali, kdo všechno se spolu přátelí. Volají si Meryl a Hillary v neděli po obědě a domlouvají si kafe? A co spolu kuli na schodech Salvador Dalí a slavná návrhářka Coco Chanel?

Někteří se jen potkali na společné akci a hned si padli do oka, jako třeba prezident Obama a zpěvák Bruce Springsteen, jiní se kamarádí už léta a vymetají spolu večírky, noční bary nebo utečou během přestávky v natáčení někam z dosahu lidí a dopřejí si o samotě čerstvě ubalenou cigaretku.

Momentky zachycující slavné celebrity o nich vypovídají daleko víc než strojené portréty a rozhovory pro magazíny. Když neví, že je někdo fotí, nebo za objektivem stojí někdo z jejich přátel či blízkých, je to hned jiný svět. Nikoliv ten hollywoodský a nablýskaný.