Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nejúspěšnější pekař na světě se stal televizní hvězdou. Dobroty vykouzlí i pro celebrity!

Buddy s dorty doslova kouzlí.
+ Dalších 5 fotografií
Buddy Valastro je velmi úspěšný pekař, který se věnoval pečení už od dětství. Když přišel jeho otec o život, zůstal na všechno sám. Odrazil se ode dna a teď je nejúspěšnějším pekařem na světě, který peče pro známé celebrity. Dokonce má už i vlastní pořad!

Buddy Valastro začal v rodinném italském pekařství po boku svého otce pracovat, když mu bylo 11 let, a stal se tak čtvrtou generací rodiny Valastro, která propadla kouzlu pečení dortů a koláčů. Když bylo Buddymu 17 let, jeho otec tragicky zahynul a Buddy zůstal na vedení rodinného podniku sám. Buddy tak ztratil nejlepšího přítele a životní podporu, ale také některé z tajných rodinných receptů a postupů pečení.

Buddy se ale rozhodl nevzdat a díky svému obchodnímu důvtipu vytvořil nový koncept, který jeho pekařství navždy odlišil od konkurence. "Chtěl jsem být kreativní a rozhodl se dělat dorty, které budou odlišné od všech, které kdy upekla konkurence,“ říká Buddy.

Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a brzo tohle malé rodinné pekařství začalo péct pro světové celebrity, jako je Oprah. Když Buddy vystupoval na Food Network Challenge, zaujal manažery televizní stanice TLC, kteří mu okamžitě nabídli vlastní pořad.

Původně plánovaných 12 epizod ale divákům nestačilo. Král dortů (Cake boss) se stal hitem a Buddy jedním z nejúspěšnějších pekařů na světě. V tento moment je natočených už 8 řad pořadu, nejnovější díly můžete sledovat od 7. září na TLC.

Mohlo by vás zajímat

Další články