Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejúspěšnější kuchařka Česka prošla úžasnou proměnou: Ze sádelnice žhavou kráskou

Ušla velký kus.
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Kamila Rundusová (28) alias Kamu, jak vystupuje na sociálních sítích, je jedna z nejúspěšnějších kuchařek v Česku. Při pohledu na její fotky nabudete dojmu, že je to krásná dívka s dokonalým tělem, která žije svůj sen. Jenomže ještě před osmi lety Kamila vypadala o hodně jinak. Pojďme se podívat na její fenomenální proměnu.

Osmadvacetiletá Kamila Rundusová je velmi talentovaná kuchařka, která se rozhodla, že své nadání využije, jak nejlépe to půjde. Už v tak mladém věku je natolik úspěšná, že ji na sociálních sítích sleduje téměř devadesát tisíc lidí.

Většina lidí ji zná pod přezdívkou Kamu. Kamila měla všechny předpoklady k tomu stát se velmi úspěšnou. Spousta energie, kterou se nebála využít, skvělé nápady, chuť učit se a hlavně cestovat po celém světě a poznávat zahraniční kuchyně.

Mimo jiné má za sebou velmi cenné zkušenosti. Vařila třeba u Jamieho Olivera. S nadsázkou se dá říct, že Kamila je chodící reklama na štěstí. Krásná, talentovaná a ještě k tomu šťastně zamilovaná.

Ale vždycky tomu tak nebylo. Ještě před osmi lety, v roce 2010, měla o pěkných 33 kilo navíc. Nebyla to zrovna výstavní kočička, za kterou jste se ohlédli. Pak se ale rozhodla něco se sebou dělat a výsledek je víc než překvapující.

„Léta makání, odříkání smaženýho, sladkostí, dortíků, tučných sýrů a hlavně dřina ve všech ohledech. Necpu se pečivem, omezuju živočišnej tuk a hlavně cukr. Nejím pětkrát denně, prostě poslouchám svý tělo a stravu doplňuju, jak to cítím. Někdy 3×, někdy klidně 6×, a to hlavně podle výdeje energie – běhání, tanec, fitko, plavání. A jedeš. Život se ti změní jako blázen,“ napsala ke své proměně na sociálních sítích.

Související články

Další články