Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejúspěšnější český youtuber láká lidi k volbám: "Určete si budoucnost sami," vyzývá Kovy ve videu

Nejúspěšnější český youtuber láká lidi k volbám: "Určete si budoucnost sami," vyzývá Kovy ve videu
Zdroj: Youtube
+ Dalších 7 fotografií
Přibližně před týdnem se na Facebooku objevil apel na mladé lidi. Jedná se o snahu přesvědčit mladé voliče, aby šli k prezidentským volbám. Ve videu můžete spatřit kromě Kovyho i jiné populární osobnosti. Známé tváře lidi vyzývají, aby nebyli lhostejní a přijali odpovědnost za svoji budoucnost.

Apel na mladé voliče se na sociálních sítích vyskytl zhruba před týdnem. Známé osobnosti vyzývají především mladé lidi, aby šli volit. Je přeci důležité přijmout odpovědnost za svoji budoucnost. Klip má na svědomí iniciativa Generace s názorem. Video začíná slovy Bena Cristovao (30): "Možná to nevíte, ale za pár dní budeme volit prezidenta."

Youtuber Kovy ve videu podotýká, že 50 % mladých lidí nechodí k volbám a asi jim je jedno, co se s nimi stane. "Nechceme lhostejnost nechat určovat naši budoucnost," ozývá se ve videoklipu. Kromě Bena Cristovao a Kovyho se ve spotu objeví i blogerka Thu Trang, biatlonistka Gabriela Koukalová (28), bývalý badmintonista Petr Koukal, herečka Marie Doležalová, rapper Paulie Garant a herec Jan Cina.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články