Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ČESKÝ CYKLISTA UKÁZAL SVOU KÁRU: V tomhle si vozí pozadí jen ti nejbohatší!

To je ale kára.
Zdroj: ivelo.cz
Leo König si v pražském Autokomplexu Menčík převzal novou káru. Nejlepší český cyklista opět ukázal, že je věrný škodovce a v jeho garáži snad nikdy jiné auto ani parkovat nebude!

Pokud bychom v českých vodách hledali nejlepšího silničního cyklistu, pak to nebude tak těžký úkol. Není jim nikdo jiný než Leopold König (29). Právě tenhle frajer dokázal ve své kariéře vyhrát i etapu na složité španělské Vueltě.

Ve středu si byl v Autokomplexu Menčík převzít svou novou káru, a jak je jeho zvykem, samozřejmě se znovu jednalo o český vůz. “V tomhle jsem patriot. Škodovka a nic jiného,” řekl Leopold těsně po předání klíčků.

Leo se rozpovídal po předávání o své kariéře. Nejvýše řadí samozřejmě triumf v etapě na Vueltě, ale také vítězství v královské etapě na Tour of California. “Když byl kilometr do cíle, tak jsem si uvědomoval, že mám všechny za sebou. Najednou jsem začal být nervózní a uvědomoval jsem si, že můžu vyhrát,” popisoval své pocity.

Nakonec ale poslední stovky metrů zvládl a potěšil všechny české fanoušky cyklistiky. Ač je Leo profesionální sportovec a nemá moc času, má i dokončenou vysokou školu. “Tenkrát mě donutil učitel Pavka. Řekl mi, že ji prostě dokončit musím, tak jsem ho poslechl,” řekl s úsměvem na tváři.

Související články

Další články