Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Nejupřímnější zpověď Tomáše Kluse: Podvedl jsem svou ženu!

Tomáš Klus řekl věci tak, jak jsou.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Zpěvák Tomáš Klus (32) je známý tím, že miluje pravdu. A nejspíše z toho důvodu se rozhodl, že na svém Facebooku všem poskytne velice důvěrné informace o svém soukromém životě. Co vše na sebe práskl?

Klus v sáhodlouhém statusu píše, že málem zemřel krátce po porodu. Mnohem zajímavější pasáž ale přichází o pár řádků níž.

Populární zpěvák se například prvně veřejně přiznal k nevěře.

„Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl, a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím; je jedinou mou možnou cestou ke štěstí a že Rodina čili to, co mám doma, je toho mého štěstí podobou,“ píše Klus v emotivním prohlášení.

Klus dal průchod emocím.

A to nebylo vše. Milovník pravdy se také rozhodl, že promluví na téma drogy. „Vyzkoušel jsem během svého života mnoho, smrt, znovuzrození, tmu i daleké cesty za světlem. Žabí jed, jakýsi domorodý elixír a vůbec drogy přírodní i syntetické a oblbováky typu tabák a alkohol. I přesto jsem pořád tady a touha po Pravdě mě neopouští,“ uvádí ve své nejupřímnější zpovědi nevěrník Klus.

MĚLY JSTE NĚCO S KLUSEM? OZVĚTE SE NA E-MAIL REDAKCE@EXTRA.CZ.

Mohlo by vás zajímat

Další články