Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nejupocenější české celebrity: Jitka Čvančarová s obřími koláči a Berenika s podivnými kruhy po těle

Dámy, tohle se nepovedlo!
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Nikdo není dokonalý, ani české celebrity. Čas od času se stane, že i herecké hvězdy šlápnou s výběrem svého outfitu vedle a stane se jim velké faux pas. Jasným důkazem toho jsou jindy krásné herečky Jitka Čvančarová (40) a Berenika Kohoutová (27).

Někteří si myslí, že české celebrity jsou naprosto dokonalá stvoření, kterým se nikdy nestal žádný pořádný trapas. To jsou ale na velkém omylu. Už několikrát se stalo, že si české herečky vybraly dost nešťastně outfit a bylo z toho faux pas, na které se jen tak nezapomene.

O něčem takovém by mohly mluvit herečky Jitka Čvančarová (40) a Berenika Kohoutová. Obě dvě totiž zažily dost perné chvilky. Jedna jak druhá herečka měly dost nešťastnou ruku při výběru oblečení, nebo se zapomněly nastříkat deodorantem.

Jitka je nádherná žena krev a mléko, ale před nějakou dobou nevychytala svrchní díl oblečení, oblékla na sebe silonovou blůzku, na které se jí udělaly nepřehlédnutelné koláče. Navíc muselo být Jitce ohromné vedro, protože se jí obličej leskl jako pleška Petra Jandy.

Berenika Kohoutová na tom byla podobně. I když má perfektní postavičku a rozkošnou tvářičku, tak se jí podobný trapas také nevyhnul. Pod jejími skvostnými ňadry se udělaly nepěkné koláče a zkazilo to Berenice celkový dojem.

Dámy, příště si dávejte většího majzla!

Související články

Další články