V dnešním díle vaří blonďatá Helena, která se živí jako realitní makléřka. A to bude začátek jejího konce. Vykašle se totiž na úkol týdne, což by nebyla první ani poslední, ale jak se k tomu postavila, tak si podřízla větev.

Začala totiž soupeřům s úsměvem na tváři lhát do očí, že žádný úkol nedostala, že je to vážně divné, ale ona za to nemůže. Dnes to ještě budou brát ostatní celkem v pohodě, třeba to na ně ukul štáb, jenže postupem času jim začne docházet, že je Helena jen sprostá lhářka, která i přísahala, že opravdu nic s avokádem dělat neměla. Jenže ostatní kuchtíci jí to prostě nevěří. Na to se podívejte na dalším videu ze zítřejšího vysílání, kde jí to dávají „sežrat“.

https://www.youtube.com/watch?…

Kdyby tušila, jakou to bude mít dohru, tak snad radši půjde s pravdou ven. Při svém dnešním vaření bude sice dost sebejistá a poznámky krásné Lucie, se kterou si od prvního dne nesedla a která ji nazvala pudlem, bude přehlížet, v pátek přijde obrovské zhroucení.

Dokonce bude tak zbabělá, že uteče se slzami v očích z bytu a už se nebude chtít vrátit. Nakonec se nechá přesvědčit, aby natáčení dokončila, a bude se svým soupeřům za své lži omlouvat. Jak se k tomu postaví ostatní soutěžící? Odpustí lhářce Heleně? To uvidíte sice až v pátek, ale dnes v 17:50 na Primě se podívejte na počátek jejích sprostých výmyslů, kterých na konci bude hořce litovat.