Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejujetější gay českého showbyznysu natočil dojemné video u krematoria s poslední písní Bartošové!

Mediální show s názvem poslední rozloučení s Ivetou Bartošovou si vedle Jana Bendiga a jeho teplého manažera nenechal ujít ani jiný gay, a to Jan Zelenka, známý český youtuber. V okolí strašnického krematoria natočil svůj pohled na pohřeb tragicky zesnulé zpěvačky, který podbarvil Ivetinou poslední nazpívanou písní s názvem Já jsem já.

V Zelenkově záznamu nechybí ani lidová hádka několika vyšinutých jedinců, která před krematoriem dle očekávání propukla. „Byla to hádka o to, kdo s kým sympatizuje. Tedy kdo je na straně Rychtáře a kdo Macury a kdo si myslí, že si za to může sama,“ popsal Zelenka všelidový souboj.

Ivetinu poslední píseň má jinak na svědomí tanečník a zpěvák Matěj Kubec, který si říká Matt Pardus. Začal ji pro Ivetu psát už v roce 2011, kdy spolu pravidelně vystupovali.

„Inspirací pro můj text byla Iveta sama. Píseň jsem psal v době, kdy byla ještě silná a snažila se odolávat nátlaku fanoušků a novinářů a i lidí, kteří ji fanaticky pronásledovali. Viděl jsem, že byla z toho všeho kolikrát už vážně vyčerpaná, až nesebejistá – občas se ztrácela i v tom, co dělá správně a co podle všech ostatních moc ne,“ vysvětluje autor vznik posledního hudebního kousku někdejší tuzemské popové ikony.

Související články

Další články